Liga národov: Ukrajina rozstrieľala Arménsko 5:0

Ukrajinskí futbaloví reprezentanti zvíťazili v sobotňajšom zápase 1. skupiny B-divízie Ligy národov na ihrisku Arménska vysoko 5:0. Hostia mali od začiatku navrch, prvý polčas vyhrali 1:0 a po striedaniach pridali v druhom ďalšie štyri góly.

Arménsko - UkrUkrajinský futbalista Artem Dovbyk (uprostred) sa teší po strelení gólu v zápase 5. kola 1. skupiny B-divízie Ligy národov Arménsko - Ukrajina v Jerevane v sobotu 24. septembra 2022. Foto: TASR/APajina Ukrajinský futbalista Artem Dovbyk (uprostred) sa teší po strelení gólu v zápase 5. kola 1. skupiny B-divízie Ligy národov Arménsko - Ukrajina v Jerevane v sobotu 24. septembra 2022. Foto: TASR/AP

Dva z nich strelil útočník Arťom Dovbyk, pričom prvý dal už dve minúty po svojom príchode na ihrisko. Ukrajina má na konte 10 bodov a je priebežne prvá o bod pred Škótskom, ktoré malo k dobru večerné derby s Írskom.