Prihlásiť sa

Hovorkyni nového českého prezidenta sa podaril trapas. Pavel sa jej zastal

FnowSZUXgAAbQMq Hovorkyňa Petra Pavla Markéta Řeháková. Foto: Jiří Hrebenar/Twitter

Komunikačná manažérka novozvoleného českého prezidenta Petra Pavla Markéta Řeháková sa postarala o trapas. Na pódiu v Pavlovom volebnom štábe si nezachovala chladnú hlavu, za čo sa stala terčom kritiky, že sa zachovala detinsky či neprofesionálne. Pavel sa však Řehákovej zastal a avizoval, že s ňou ráta aj ako hovorkyňou prezidentskej kancelárie.

Řeháková vystupovala príliš uvoľnene a neformálne. Napríklad na pódium prišla so širokým úsmevom a so zjavným vzrušením prítomných nahlas do mikrofónu informovala o vskutku zaujímavých detailoch. „Ja som si to strašne pripravovala, ale posledných 20 minút som preplakala,” začala svoj príhovor. Neostala však len pri informovaní o svojom plači: „Keď sme ohlasovali kampaň, nemohla som sa prestať smiať, lebo som bol veľmi nervózna.” Počas vysielaného vystúpenia žoviálne a s veľkým smiechom vtipkovala s publikom napríklad o tom, či v prejave trafila správny rok. 

Časť rozpačitého vystúpenia hovorkyne Petra Pavla. Zdroj: YouTube

Ďakujeme, že čítate Štandard.

Získajte limitovaný bezplatný prístup k článkom vďaka vytvoreniu bezplatného účtu alebo sa prihláste a pokračujte v čítaní.

alebo

Neobmedzený prístup v rámci celého Štandardu. Možnosti predplatného

Pokračovaním súhlasíte s aktualizovanými Podmienkami k ochrane súkromia a Všeobecnými obchodnými podmienkami