Matovič začal robiť to, čo mu ide najlepšie. Môže uspieť

Igor Matovič v Michalovciach 13. marca 2023. Foto: Facebook/Michal Šipoš

Expremiér Igor Matovič spustil v Michalovciach predvolebnú kampaň. A to spôsobom, v ktorom najviac vyniká. Ak však jeho stratégia čo i len čiastočne uspeje, nebude to iba zásluhou jeho talentu.

Poslanec Igor Matovič v pondelok večer absolvoval netradičnú dvojhodinovú diskusiu tvárou v tvár občanom v Michalovciach.

Hoci na prvý pohľad mohla pôsobiť ako samoúčelné vymedzenie sa voči donedávna vlastným ministrom obrany a zahraničných vecí, ktorí na rovnakom meste diskutovali pred niekoľkými dňami, táto interpretácia je mylná.

Šéf OĽaNO totiž na východnom Slovensku v skutočnosti odštartoval ostrú fázu predvolebnej kampane. V podobe, v ktorej bol odjakživa majstrom. Hovoríme o účasti priamo v teréne, rétorike zameranej na prvú signálnu a nastavení proti elitám akéhokoľvek odtieňa.

(viac…)
Tomáš Dugovič

Ak ste predplatiteľom, prihláste sa tu.

Pokračujte v čítaní pomocou jednej z týchto možností:

Štandard na mesiac

iba 7,99€— každý mesiac

  • odomknuté okamžite
  • platba kartou a prevodom

Štandard na rok

iba 89,00€— každý rok

  • odomknuté okamžite
  • platba prevodom

Svet je od 24. februára v pohybe, z ktorého sa rodí nový svetový poriadok. Štandard ponúka svojim čitateľom pohľad za penu dní, hlbšie analýzy a texty, ktoré pomáhajú pochopiť a vysvetliť kontext toho, čo sa deje vo svete politiky, ekonomiky či náboženstva.

Ak ste si predplatili Štandard do 31. augusta 2022 v akejkoľvek forme, cena predplatného sa pre vás celých nasledujúcich 12 mesiacov nezmení.

Ak máte problém, kontaktujte nás na [email protected]