Kysucké zvieratká majú novú ambulanciu. Títo sympatickí lekári ošetria vašich miláčikov

veterinarna_ambulancia_kysuce_konstiak (8) Veterinárni lekári ošetrujú psíka. FOTO: Pavol Konštiak

KYSUCKÉ NOVÉ MESTO – V centre Kysuckého Nového Mesta sa nedávno otvorila nová veterinárna ambulancia, ktorá prináša radosť majiteľom zvierat. Ambulancia KatoVet ponúka širokú škálu veterinárnych služieb pre rôzne druhy zvierat.

Otvorenie novej veterinárnej ambulancie je vždy vítané, najmä ak v nej pôsobia dvaja skúsení veterinárni lekári. Zvýšená dostupnosť veterinárnej starostlivosti je dôležitá pre blaho zvierat v meste. Majitelia zvierat tak budú mať ľahší prístup k potrebnej veterinárnej starostlivosti pre svojich miláčikov. Žilinský Štandard navštívil novú ambulanciu, aby sme si pozreli priestory a zároveň oslovili veterinárov novootvorenej ambulancie.

V ambulancii pôsobia dvaja skúsení veterinárni lekári. Obaja majú bohaté skúsenosti v oblasti veterinárnej medicíny a sú oddaní poskytovaniu kvalitnej starostlivosti o zvieratá. Ambulancia je vybavená moderným vybavením, ktoré umožňuje lekárom diagnostikovať a liečiť rôzne ochorenia zvierat. Ambulancia ponúka aj preventívne prehliadky, očkovanie, odčervenie a kastrácie. „S každým zdravotným problémom si vieme hravo poradiť. Snažíme sa poskytnúť zvieratkám tu najlepšiu starostlivosť a majiteľom poradiť ako správne vychovávať svoje zvieratká,“ povedal pre Žilinský Štandard lekár Tomáš Hrdlička.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo je otvorenie novej veterinárnej ambulancie v meste prospešné:

  • Zvýšená dostupnosť: Viacero ambulancií v meste znamená kratší čas čakania na ošetrenie a ľahší prístup k veterinárnej starostlivosti pre majiteľov zvierat.
  • Väčšia škála služieb: Nová ambulancia môže ponúkať špecializované služby, ktoré v iných ambulanciách v meste nie sú dostupné.
  • Konkurencia: Viacero ambulancií môže viesť k zlepšeniu kvality služieb a k nižším cenám pre majiteľov zvierat.
  • Lepšia starostlivosť o zvieratá: Zvieratá v meste tak budú mať lepšiu dostupnosť k potrebnej veterinárnej starostlivosti, čo povedie k ich lepšej pohode a zdraviu.

Za mesiac ošetrili okolo 50 zvierat a noví majitelia stále pribúdajú. Majitelia zvierat, ktorí už navštívili novú ambulanciu, sú s jej službami veľmi spokojní. Oceňujú profesionalitu a láskavý prístup lekárov, ako aj moderné vybavenie ambulancie. „Obávala som sa návštevy novej ambulancie, ale bola som milo prekvapená. Môj psík neštekal, nebál sa. Lekári pristupujú k zvieratkám, akoby boli ich. Veľmi som nadšená novej ambulancie a určite ich budem pravidelne navštevovať,“ prezrádza majiteľka psíka pani Janka, ktorú sme oslovili.

Tu je niekoľko tipov, ako môžete podporiť novú veterinárnu ambulanciu:

  • Navštívte ambulanciu so svojím zvieraťom: Aj keď váš maznáčik momentálne nepotrebuje veterinárnu starostlivosť, môžete navštíviť ambulanciu a zoznámiť sa s lekármi a prostredím.
  • Odporučte ambulanciu svojim známym: Ak máte známych, ktorí chovajú zvieratá, informujte ich o novej ambulancii a odporučte im ju.
  • Napíšte recenziu online: Po návšteve ambulancie môžete napísať recenziu online a podeliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými.
  • Sledujte ambulanciu na sociálnych sieťach: Mnoho veterinárnych ambulancií má dnes profily na sociálnych sieťach. Sledovaním ambulancie na sociálnych sieťach môžete ostať informovaní o jej novinkách a aktivitách.

Ďalšie články