Godzone pripravil film. Premiéra bude tento víkend

GDZN-TOUR_8 Z nakrúcania filmu "TO, na čom záleží". Foto: tím GODZONE

Dlho očakávaný koncertný film To, na čom záleží bude odvysielaný tento víkend. Večer sľubujúci povzbudenie a filmový zážitok je pred dverami, premiéra je avizovaná tento piatok a sobotu o 20. hodine.

Neúnavným úsilím tvorcov Godzone tour, ktoré verejnosť pozná ako koncertnú šnúru obrovských rozmerov, vznikol unikátny koncertný film. Víziu projektu, ktorou je prinášať evanjelium Ježiša Krista moderným spôsobom, nezastavila ani epidemiologická situácia, ktorá nedovoľuje hromadné podujatia, a turné nadobudlo podobu celovečerného filmu.

Z nakrúcania filmu „TO, na čom záleží“. Foto: tím GODZONE

Víkendová premiéra filmu TO, na čom záleží je jedinečnou príležitosťou, kedy bude možné sledovať Godzone tour 2020 online, a to v oba dni, v piatok aj v sobotu o 20. hodine na webovej stránke tour.godzone.sk. Tak ako každý rok, turné bude i tentokrát zadarmo. Oba dni bude odvysielaný ten istý program, avšak sledovať film z archívu nebude možné. K filmu bol nedávno uvedený aj trailer:

Čo je TO, na čom záleží?

„Veríme, že v dnešnej dobe sa mnoho ľudí pýta, čo je to, na čom v živote skutočne záleží. Tento film má ambíciu ponúknuť divákovi odpoveď vychádzajúcu zo životov skutočných ľudí, ktorých ich životné okolnosti postavili až pred otázky života a smrti. Kdekoľvek sa nachádzate a čokoľvek prežívate, povzbudzujem vás, nenechajte si to ujsť! Na otázku, čo je To, na čom skutočne záleží, existuje len jediná odpoveď…“ vyzýva člen marketingového tímu projektu Godzone, Ivan Petro. 

Z nakrúcania filmu „TO, na čom záleží“. Foto: tím GODZONE

Film nie je všetko, čo si tvorcovia Godzone tour pripravili. Články, inšpiratívne rozhovory a povzbudzujúce svedectvá, to všetko a mnoho iného je súčasťou časopisu Godzone magazín, ktorý vychádza každoročne pri príležitosti Godzone tour a ktorý bude zdarma dostupný na stránke premiéry filmu. Jeho súčasťou sú tiež zoznamy kresťanských spoločenstiev na Slovensku i v Českej republike. V prípade záujmu ľudia môžu spoločenstvá kontaktovať a stať sa ich členmi.

Realizácia súčasného 12. ročníka Godzone tour je zastrešená Združením kresťanských spoločenstiev mládeže a Radou pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska v spolupráci so spoločenstvom SP zo Sliača.

Katarína Janovská


Ďalšie články