Misia pre patológa

Foto: Eduard Heger/FB

Lengvarskému vraj dochádzal dych a nezvládol komunikáciu, povedal to po jeho odvolaní Eduard Heger. Lengvarský konečne končí, pridal sa na Facebooku Igor Matovič.

Kto to dokáže pochopiť? Myslím tie výroky, nielen Lengvarského.

Bol to predsa Eduard Heger, ktorý sedel vo vláde za stranu Igora Matoviča, oni spolu nominovali do vlády Vladimíra Lengvarského. Na návrh Jaroslava Naďa, ktorý sa donedávna najviac bil za Matoviča, teraz sa najviac bije za Hegera.

Keď Lengvarský dlhodobo zanedbával problém Rázsoch a peňazí z Fondu obnovy, a Marek Krajčí na to upozorňoval Hegera aj Matoviča, nedialo sa dlho-predlho nič. Presnejšie: kým bol čas, nedialo sa nič.

Hlavne, že sa komunikovalo.

Až teraz, keď je už neskoro aj na to, aby mnohí lekári videli perspektívu inde ako v nemocnici Penty, až teraz Lengvarský končí. (A to mu ešte stihol Boris Kollár vysloviť podporu...)

(viac…)
Jaroslav Daniška

Ak ste predplatiteľom, prihláste sa tu.

Pokračujte v čítaní pomocou jednej z týchto možností:

Mesačné predplatné

iba 7,99€— každý 4 týždeň

  • odomknuté okamžite
  • platba kartou

Ročné predplatné

iba 89,00€— každý rok

  • odomknuté okamžite
  • platba kartou a prevodom

Svet je od 24. februára v pohybe, z ktorého sa rodí nový svetový poriadok. Štandard ponúka svojim čitateľom pohľad za penu dní, hlbšie analýzy a texty, ktoré pomáhajú pochopiť a vysvetliť kontext toho, čo sa deje vo svete politiky, ekonomiky či náboženstva.

Ak ste si predplatili Štandard do 31. augusta 2022 v akejkoľvek forme, cena predplatného sa pre vás celých nasledujúcich 12 mesiacov nezmení.

Ak máte problém, kontaktujte nás na [email protected]