Nahlásená bomba, vlaky nepremávali

ŽILINA Železničnú dopravu cez stanicu Štrba v okrese Poprad obnovili. Viaceré vlaky však hlásili meškanie, niektoré od 40 do 128 minút.

ilustračné foto: Žilinský Štandard

ilustračné foto: Žilinský Štandard

Podľa informácií Žilinského Štandardu bol vo vlaku spoločnosti RegioJet nahlásený údajný výbušný systém. Vlak bol v stanici Štrba. Všetky vlaky, ktoré idú z Tatier na Žilinu a Bratislavu momentálne stoja.

Na mieste zasahovala polícia. Vlak prehľadal pyrotechnik. Prípad rieši polícia v Česku, pretože tam bolo prijaté oznámenie.