Tvrdý pád opitého kolobežkára. Pozrite koľko nafúkal

BYTČA –⁠ Tvrdým dopadom na zem skončila jazda opitého muža na elektrickej kolobežke v Bytči – mestská časť Mikšová.

Opitý kolobežkár mal poriadne problémy. FOTO: polícia

Opitý kolobežkár mal poriadne problémy. FOTO: polícia

Muž riadil pod vplyvom alkoholu elektrickú kolobežku po miestnej komunikácii v Mikšovej, mestská časť Bytče. Následne spadol s kolobežkou na zem. Dopravní policajti zo Žiliny kolobežkára podrobili dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 2,48 percenta alkoholu vo vydychovanom vzduchu.

Muž bol prevezený na ošetrenie do nemocnice. V tejto súvislosti polícia apeluje nielen na kolobežkárov, ale na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby dodržiavali pravidlá cestnej premávky, neohrozovali seba ani iných a hlavne nejazdili pod vplyvom alkoholu.