Tragická nehoda. Auto vletelo rovno pod kamión

RUŽOMBEROK – V pondelok podvečer sa na hlavnej ceste v Ružomberku stala vážna dopravná nehoda. Auto vletelo pod kamión. Na mieste sú všetky záchranné zložky.

Z auta zostal len šrot. FOTO: polícia

Z auta zostal len šrot. FOTO: polícia

Vodič motorového vozidla zn. Nissan X- Trail z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel do protismeru, kde došlo k stretu s nákladným motorovým vozidlom. "Pri dopravnej nehode 64-ročný vodič osobného motorového vozidla utrpel zranenia, ktorým žiaľ na mieste podľahol. Jeho 60-ročná spolujazdkyňa bola prevezená do nemocnice," uviedla pre Žilinský Štandard žilinská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková.

49-ročný vodič nákladného motorového vozidla bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Cesta bola na nevyhnutne potrebný čas uzavretá. "Ďalšie okolnosti ako aj presné príčiny tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania," dodala hovorkyňa.