Miller sa s najvyššou slovenskou súťažou rozlúčil nedeľným domácim zápasom s Novými Zámkami (3:6), v ktorom si pripísal dva body za asistencie a posunul sa na čelo kanadského bodovania súťaže. V doterajšom priebehu sezóny nazbieral 29 bodov za šesť gólov a 23 asistencií.
"Áno, odchádzam. Ešte však nemôžem povedať, kam odchádzam a zverejní sa to až o niekoľko dní. Na Slovensku to bola pre mňa skvelá skúsenosť a som vďačný za šancu, ktorú mi tu dali a tiež za podporu fanúšikov, ktorí sa so mnou po zápase aj prišli rozlúčiť," povedal Miller pre HokejPortal.sk.
(hokej portal, tasr)