Mestskí policajti v Kežmarku zachránili život mužovi, ktorý upadol do bezvedomia a prestal dýchať

Mestskí policajti v Kežmarku zachránili život mužovi, ktorý po náraze do parkovacieho zariadenia upadol do bezvedomia a prestal dýchať. Na oživenie použili externý defibrilátor, ktorý mali duchaprítomní príslušníci so sebou v aute.

O záchrannej akcii informovala televízia JOJ, ktorá použila v reportáži aj zábery z mestskej kamery, ktoré poskytla MsP Kežmarok.

(fb)