Po troch covidových rokoch nedostali ľudia v Bratislave počas silvestrovských osláv na námestí takmer nič

Po troch covidových rokoch nedostali ľudia v Bratislave počas silvestrovských osláv na námestí takmer nič. Zamestnanci magistrátu však aj v čase, keď magistrát musí dvíhať dane, lebo nemá peniaze ani na základné služby, míňajú počas sviatkov tisíce eur.

Podrobnosti o tom, ako magistrát spotreboval nemalé finančné prostriedky počas Vianoc a silvestrovských osláv, rozoberá Ivan Lučanič v komentári na Bratislavskom Štandarde.

Peniaze na silvestrovský program pre Bratislavčanov prejedli zamestnanci magistrátu

Mohlo by Vás zaujímať Peniaze na silvestrovský program pre Bratislavčanov prejedli zamestnanci magistrátu