"Stará tržnica. Tá sa stala v predvianočnom čase miestom na vianočný večierok zamestnancov magistrátu. Poviete si, usporiadať vianočný večierok v čase, keď sme podľa primátorových slov v náročnej situácii s rozpočtom a keď by sme mali šetriť, je tak trochu pokrytecké."
O tom, že magistrát nehospodáril s údajným nedostatkom finančných prostriedkov šetrne, píše v komentári Ivan Lučanič.