Izraelská armáda vykonala nálet na riadiace centrum militantného hnutia Hizballáh

Izraelská armáda vykonala nálet na riadiace centrum militantného hnutia Hizballáh v južnej časti Libanonu. Učinila tak v reakcii na piatkové útoky, ktoré bojovníci hnutia zrealizovali na hranici s Izraelom.

V snahe zmariť ďalšie útoky Hizballáhu ostreľovala armáda s použitím tankov aj delostrelectva niekoľko pozícií pozdĺž izraelsko-libanonskej hranice.

(times of israel)