Hokej-MS20: Američania získali šiesty titul, domácich Švédov zdolali 6:2
Američania získali na MS20 v hokeji šiesty titul, domácich Švédov zdolali 6:2. V piatkovom finále zdolali domácich reprezentantov 6:2 a vybojovali pre svoju krajinu šiesty titul v tejto vekovej kategórii. Na tróne vystriedali Kanadu, ktorá triumfovala na predošlých dvoch šampionátoch. (tasr)