Po zápase regionálnej futbalovej ligy v Argentíne sa pobili fanúšikovia s hráčmi

Po zápase regionálnej futbalovej ligy v Argentíne sa pobili fanúšikovia s hráčmi. Po bezgólovej remíze zostal tím General Paz Juniors bez postupu do vyššej súťaže, následkom čoho vybehli diváci z tribún na trávnik.

Pôvodne vyrazili fanúšikovia za porazenými futbalistami s úmyslom poprosiť o dresy, v emočnom rozpoložení oboch strán ale situácia vyeskalovala do násilného konfliktu.

https://twitter.com/VarskySports/status/1745527766991208491?s=20

Na videách, ktoré sa šíria sociálnymi sieťami, vidno viacerých účastníkov so zakrvaveným oblečením. Konflikt neskončil na štadióne a pokračoval aj v uliciach mesta, s čím sa musela následne vysporiadať miestna polícia.

https://twitter.com/Facu_Priante/status/1745220322448552256?s=20

(noticias argentinas)