Americká tenistka Navarrová vyhrala finále v Hobarte a získal svoj prvý titul na okruhu

Americká tenistka Emma Navarrová získala svoj premiérový titul na okruhu WTA. V pozícii turnajovej dvojky vyhrala vo finále podujatia v austrálskom Hobarte.

Nad najvyššie nasadenou Elise Mertensovou z Belgicka triumfovala v troch setoch 6:1, 4:6, 7:5. Dvadsaťdvaročná Navarrová sa už predtým dostala do semifinále turnaja v Aucklande a v novej sezóne tak má bilanciu 8-1.

(tasr)