|   2024-01-02 17:59:29

Počas januára budú všetci obyvatelia v Banskobystrickom kraji cestovať zadarmo

„Cieľom je uľahčiť prechod na integrovaný dopravný systém, aj prilákať do autobusovej dopravy viac ľudí. Tí si budú môcť bezplatne vyskúšať, aké by to bolo nechať auto doma a napríklad do práce sa prepraviť prímestským autobusom,“ uviedla hovorkyňa Banskobystrického samosprávneho kraja Lenka Štepáneková v reportáži rtvs.sk.

Ľudia majú možnosť získať aj ďalší mesiac cestovania zadarmo. Stačí, ak si do konca mesiaca zakúpia jeden z predplatných cestovných lístkov a ten sa im automaticky navýši o ďalší mesiac.

(rtvs)