|   2024-01-19 12:29:00

Fanúšikovia žalujú Madonnu za neskorý začiatok koncertu, po ktorom museli ráno vstávať do práce

Dvaja iniciátori obvinenia tvrdia, že po skončení koncertu po 1:00 rannej zostali „uväznení uprostred noci“. Čeliť vraj museli obmedzenej verejnej doprave a tiež zvýšeným nákladom na verejnú a súkromnú dopravu.

Neskoré ukončenie show podľa žaloby ovplyvnilo ich schopnosť zvládať svoje rodinné povinnosti na druhý deň.

(guardian)