|
2025-12-23 08:35:15
Kňazi opäť ponúkajú spoveď na košickej železničnej stanici
Gréckokatolícki kňazi poskytnú spovednú službu aj tento rok pred vianočnými sviatkami. Na železničnej stanici v Košiciach budú v utorok od 13.00 do 19.00 h na druhom poschodí stanice.
„Služba je určená všetkým, ktorí sa chcú v predvianočnom zhone aspoň na chvíľu zastaviť, stíšiť a pripraviť sa na slávenie Vianoc duchovne,“ informovala Košická eparchia na svojej webovej stránke.
Spovedať budú kňazi Košickej eparchie na čele s arcibiskupom Cyrilom Vasiľom.
„Jubilejný rok nám znovu pripomenul, že Boh nečaká na ideálne podmienky, ale prichádza tam, kde sa nachádza človek – aj uprostred cesty, práce či zhonu. Ponuka spovednej služby na železničnej stanici je vyjadrením tejto blízkosti,“ uviedli zástupcovia eparchie.
(tasr, est)