|
2023-11-08 12:27:41
Do školy v nemeckom meste Hamburg vnikli dve podozrivé osoby, najmenej jedna je ozbrojená pištoľou
Podľa zatiaľ nepotvrdených informácií sú páchateľmi dvaja žiaci, ktorí pištoľou ohrozovali učiteľku.
Budovu školy obkľúčili policajti s automatickými zbraňami. Zvnútra už vyviedli do bezpečia prvých žiakov.
Polícia evakuovala dve triedy, ostatní žiaci sú z bezpečnostných dôvodov zamknutí v učebniach.
Polícia sa však domnieva, že páchatelia už zo školy unikli.
(tasr, bild)