|   2024-01-03 13:54:09

Bývalého ministra spravodlivosti Gábora Gála obžalovali z úplatkárstva

Gál s ďalším obžalovaným prijali podľa špeciálnej prokuratúry aj nepeňažný úplatok vo forme možnosti využívania poľovného revíru výmenou za prednostné a urýchlené schválenie nájomných zmlúv na pozemky v okrese Dunajská Streda Radou Slovenského pozemkového fondu a ich následné podpísanie štatutárnymi zástupcami fondu v prospech obchodných spoločností, ktoré mali tieto pozemky následne obhospodarovať.

(fb)