|   2024-01-17 18:54:00

Vítam, že polícia zobrala Dankovi vodičský preukaz, uviedol František Majerský

“Vítam, že polícia zobrala Andrejovi Dankovi vodičský preukaz, akurát je nepochopiteľné, ako je možné, že mu ho zobrali až po toľkých dňoch od nehody," píše o udalosti. Poslanec KDH odáva, že "je to len další dôkaz toho, že na Slovensku sú stále ľudia, ktorí sú nad zákonom".

"Andrej Danko ako ústavný činiteľ nejde ľuďom príkladom a preto ho opäť vyzývam, aby vyvodil zodpovednosť a ukázal, ako sa majú politici správať," zakončil vyjadrenie Majerský.

Správu o odobratí dokladu Dankovi v stredu priniesol portál TV JOJ Noviny.sk. Podpredseda parlamentu tému nekomentoval. „Do telefónu nám povedal, že sa k veci už nebude vyjadrovať a po uzavretí prípadu zvolá tlačovú konferenciu,“ píšu Noviny.sk, spravodajský portál TV JOJ.