Stredoškoláci kritizujú dopravný podnik za mimoriadne rušenie spojov v Prešove
DPMP od pondelka 15. januára mimoriadne zrušil takmer 50 spojov desiatich liniek na 17 trasách. Dôvodom je podľa dopravcu nedostatok technických a personálnych zdrojov. Zrušenie spojov platí až do odvolania.
Podľa MSZ študenti stredných škôl majú už teraz veľké problémy s dostupnosťou do ich škôl, z ktorých sa veľká časť nachádza na trasách dočasne zrušených liniek. „Upozorňujeme, že už v uplynulých mesiacoch nastalo zníženie počtu spojov, ku ktorému sa teraz pridalo ďalšie. Výsledkom budú meškanie študentov a študentiek na nulté a prvé hodiny, zvýšený počet automobilov na území mesta, či takmer nulová možnosť dostať sa do školy bez použitia automobilu,“ upozornili v stanovisku predseda MSZ Viliam Dominik Ďuraš s podpredsedom Jakubom Kočišom. Zároveň požiadali DPMP o zlepšenie dostupnosti spojov vedúcich popri školách v meste Prešov.
Ako reagoval hovorca DPMP Vladimír Tomek, dočasné zrušenie niektorých spojov dopravcu neteší, avšak musel k nemu pristúpiť pre zabezpečenie chodu MHD. „Pri zrušených spojoch sme vyberali také, kde cestujúci majú alternatívnu náhradu – iný spoj, inú linku, alebo možný prestup medzi linkami,“ vysvetlil v reakcii na stanovisko MSZ. Tomek konkretizoval, že už na začiatku roka 2023 chýbalo dopravnému podniku 16 vodičov.
„V priebehu roka sme prijali 27 vodičov, pracovný pomer ukončilo 37 vodičov. Znamená to, že aktuálne chýba 26 vodičov, čo predstavuje 14 percent. Zároveň evidujeme vysokú práceneschopnosť ďalších v prepočte 12 percent vodičov,“ zdôvodnil prijatie dočasných opatrení Tomek.
Doplnil, že denne DPMP potrebuje na výpravu 49 autobusov. „Pri súčasnej veľkosti vozového parku by sme potrebovali približne ešte ďalších 10 náhradných vozidiel, pričom aktuálne sme pod touto hranicou. K dispozícii máme 57 vozidiel s priemerným vekom približne 10 rokov. Vozidlá, najmä tie staršie, sú často poruchové a náhradné diely sa zháňajú ťažko. Bohužiaľ, aj u nových vozidiel z rokov výroby 2021 až 2023 sa nám stáva, že sa vyskytne porucha, kde dodávka náhradného dielu trvá aj niekoľko mesiacov,“ vysvetlil hovorca dopravcu.
Ako doplnil hovorca mesta Prešov Michal Hudák, samospráva v spolupráci s DPMP hľadá riešenie aktuálnej situácie. „Tá je žiaľ dôsledkom systémového problému, nakoľko nedostatok vodičov evidujú samosprávy naprieč celým Slovenskom už dlhodobo,“ uviedol Hudák. Mesto v minulom roku zaviedlo bezplatnú dopravu. Najskôr od 1. septembra pre deti a mládež do 18 rokov a od októbra aj pre seniorov nad 62 rokov z Prešova a Ľubotíc. „Náš zavedený benefit bezplatnej dopravy pre deti, mládež a seniorov nemá spojitosť s aktuálnou situáciou, nakoľko jadrom problému nie je financovanie služieb verejne dopravy, ale nedostatok kvalifikovanej pracovnej sily na trhu. Aj napriek ťažkostiam, ktoré v súčasnosti samosprávy na Slovensku majú, je financovanie verejnej dopravy v meste Prešov zabezpečené,“ skonštatoval hovorca mesta.
Zároveň podotkol, že veľmi negatívne na celú problematiku vplýva aj novela zákona o predčasnom dôchodku, ktorá v krátkom čase dostala zo systému veľké množstvo kvalifikovanej pracovnej sily. Tú nevie dopravca rýchlo nahradiť. „S rovnakým problémom zápasia aj tie samosprávy, ktoré takýto benefit nezaviedli. Ide o celoslovenský problém, preto by sa problematikou mala určite začať zaoberať aj vláda,“ skonštatoval Hudák.
Mestské stredoškolské zastupiteľstvo avizuje vypracovanie komplexnej správy o dostupnosti spojov k stredným školám v meste a o tom, ako aktuálne zmeny ovplyvnia chod škôl. „V prípade pokračovania rušení spojov sme pripravení uskutočniť petíciu na stredných školách mesta Prešov,“ dodali predstavitelia MSZ.
(sita)