Usmrtený ďalší medveď. Na cintoríne už bude bezpečne

RUŽOMBEROK – Podarilo sa. Zásahový tím Štátna ochrana prírody SR dnes v skorých ranných hodinách odchytil ďalšieho medveďa hnedého, ktorý posledné dni spôsoboval na mestskom cintoríne v Ružomberku problémy.

Podarilo sa odchytiť ďalšieho medveďa. FOTO: Mesto Ružomberok

Podarilo sa odchytiť ďalšieho medveďa. FOTO: Mesto Ružomberok

Išlo približne o trojročného samca s hmotnosťou viac ako 70 kilogramov.

KONEČNE: Cintorínskeho medveďa odchytili

Mohlo by Vás zaujímať KONEČNE: Cintorínskeho medveďa odchytili

Usmrtený bol za asistencie veterinárneho lekára. Zásahový tím bude situáciu na mestskom cintoríne v Ružomberku, ale aj v Bielom Potoku a vo Vlkolínci naďalej monitorovať.