Europoslanci na Slovensku pokračovali v kampani, ktorú naštartovali progresívci

Na snímke vedúca delegácie poslancov z Výboru Európskeho parlamentu (EP) pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci Sophie in 't Veldová počas tlačovej konferencie na tému - Informácie o pracovnej ceste na Slovensku v súvislosti s ochranou práv LGBTQ+ osôb na Slovensku 16. decembra 2022 v Bratislave. FOTO TASR - Jakub Kotian

Europoslanci, ktorí prišli do Bratislavy kádrovať slovenskú politiku voči menšinám, podľa očakávaní zneužili tragickú smrť dvojice mladých ľudí na podporu ideologických kampaní progresívcov.

Výbor Európskeho parlamentu pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci zverejnil správu z misie, ktorú uskutočnil koncom minulého roka v súvislosti s októbrovou streľbou pred barom Tepláreň na Zámockej ulici v Bratislave.

Matej Gašparovič

Ak ste predplatiteľom, prihláste sa tu.

Pokračujte v čítaní pomocou jednej z týchto možností:

Štandard na mesiac

iba 7,99€— každý mesiac

  • odomknuté okamžite
  • platba kartou a prevodom

Štandard na rok

iba 89,00€— každý rok

  • odomknuté okamžite
  • platba prevodom

Svet je od 24. februára v pohybe, z ktorého sa rodí nový svetový poriadok. Štandard ponúka svojim čitateľom pohľad za penu dní, hlbšie analýzy a texty, ktoré pomáhajú pochopiť a vysvetliť kontext toho, čo sa deje vo svete politiky, ekonomiky či náboženstva.

Ak ste si predplatili Štandard do 31. augusta 2022 v akejkoľvek forme, cena predplatného sa pre vás celých nasledujúcich 12 mesiacov nezmení.

Ak máte problém, kontaktujte nás na [email protected]