|   2025-12-23 08:35:15

Kňazi opäť ponúkajú spoveď na košickej železničnej stanici

Gréckokatolícki kňazi poskytnú spovednú službu aj tento rok pred vianočnými sviatkami. Na železničnej stanici v Košiciach budú v utorok od 13.00 do 19.00 h na druhom poschodí stanice.

„Služba je určená všetkým, ktorí sa chcú v predvianočnom zhone aspoň na chvíľu zastaviť, stíšiť a pripraviť sa na slávenie Vianoc duchovne,“ informovala Košická eparchia na svojej webovej stránke.

Spovedať budú kňazi Košickej eparchie na čele s arcibiskupom Cyrilom Vasiľom.

„Jubilejný rok nám znovu pripomenul, že Boh nečaká na ideálne podmienky, ale prichádza tam, kde sa nachádza človek – aj uprostred cesty, práce či zhonu. Ponuka spovednej služby na železničnej stanici je vyjadrením tejto blízkosti,“ uviedli zástupcovia eparchie.

(tasr, est)