KONEČNE: Cintorínskeho medveďa odchytili

RUŽOMBEROK - Medveďa, ktorý robil problémy na miestnom cintoríne v Ružomberku problémy, odchytili.

Medveďa, ktorý šarapatil na cintoríne v Martine, odchytili. FOTO: polícia

Medveďa, ktorý šarapatil na cintoríne v Martine, odchytili. FOTO: polícia

Dnes 14. júna v noci sa zásahovému tímu Štátna ochrana prírody SR podarilo priamo na ružomberskom cintoríne odchytiť medveďa hnedého. Išlo o štvorročného samca s hmotnosťou 107 kilogramov. S asistenciou veterinára bol následne usmrtený.