Prihlásiť sa

Pellegrini v Trenčíne predstavil svoju knihu Slovensko vlastnou cestou

Vo¾by23: Predstavenie knihy Petra Pellegriniho: Slovensko vlastnou cestou na krste v Trenèíne Peter Pellegrini pri krste svojej knihy. Foto Stoklasa/TASR

Predseda mimoparlamentného Hlasu-SD Peter Pellegrini v piatok v Trenčíne predstavil svoju novú knihu Slovensko vlastnou cestou. Knihu pokrstili symbolicky čistou vodou mladí ľudia, ktorí sú súčasťou strany. TASR o tom informovala hovorkyňa Hlasu-SD Patrícia Medveď Macíková. Kniha je zároveň súčasťou kampane na post predsedu vlády SR.

„Je to kniha o mne a mojej vízii Slovenska. Aj keď som v politike už dlhší čas, chcem ľudom viac priblížiť, kto som, ako rozmýšľam a čo chcem dosiahnuť,“ povedal Pellegrini. Za 30 rokov existencie Slovenska sa podľa neho krajina nikam neposunula.

„Ako predseda vlády Slovenskej republiky som si prešiel mnohými vecami a myslím si, že Vy, naši občania, máte právo vedieť, ako to naozaj bolo. S rúškami, s búraním Rázsoch, s rozkrádaním eurofondov. Vedieť pravdu o tom, kto môže za dnešné dlhy a chaos.“ Na sociálnej sieti uvedenie svojej knihy okomentoval Peter Pellegrini.

(tasr, dv)