Slovan prehráva s Manchestrom City po prvom polčase 0:2

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava prehrávali vo svojom druhom zápase v hlavnej fáze Ligy majstrov 2024/25 s Manchestrom City po polčase 0:2.

ŠK Slovan Bratislava - Manchester City Slovanista Marko Tolič (vpravo) a Sávio (Manchester) v zápase 2. kola ligovej fázy Ligy majstrov vo futbale ŠK Slovan Bratislava - Manchester City v utorok 1. októbra 2024. Foto: Pavel Neubauer/TASR

Na Tehelnom poli otvoril skóre v 8. minúte Ilkay Gündogan, druhý gól anglického šampióna pridal Phil Foden o sedem minút neskôr.

2. kolo LM – polčasový sumár

ŠK Slovan Bratislava – Manchester City 0:2

Góly: 8. Gündogan, 15. Foden. Rozhodcovia: Massa – Meli, Alassio (všetci Tal.).

Zostavy:

Slovan: Takáč – Blackman, Kašia, Bajrič, Wimmer – Savvidis, Ignatenko, Tolič – Barseghjan, Strelec, Weiss.

Manchester City: Ortega – Lewis, Akanji, Stones, Gvardiol – Matheus Nunes, Gündogan – Savinho, Foden, Doku – Haaland