Kollár: Migaľovi by som vedenie strany nikdy neodovzdal
Predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár potvrdil, že je v kontakte s predstaviteľmi strany Demokrati a Hnutia Slovensko. „Nerozprávame sa však o volebnej spolupráci, keďže do parlamentu sa chcem dostať s hnutím Sme rodina,“ povedal Kollár v relácii Politika 24 televízie Joj24 s tým, že v jeseni zverejnia volebný program hnutia, s ktorým pôjdu do najbližších parlamentných volieb.
V relácii sa zároveň nevyhranil voči žiadnej politickej strane. „Nebudem sa tu vyhraňovať voči nikomu, keď som sa ešte ani nedostal do parlamentu. To by som tu potom sedel sám a pre ľudí nespravil nič. Toto je chyba aj súčasnej opozície, že sa vzájomne rozoštváva. Ešte nevyhrali voľby, nezostavili vládu a už im smrdí jeden alebo druhý,“ kritizoval Kollár opozíciu.
Na otázku moderátorky, či by si vedel predstaviť, že by vedenie hnutia Sme rodina odovzdal súčasnému ministrovi investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Samuelovi Migaľovi, odpovedal rázne, že nikdy.
(red)