Prihlásiť sa

Máte nárok na zvýhodnený príspevok zo Zelenej domácnostiam? Tu si vypočítate hodnotu poukážky

pexels-los-muertos-crew-8853536 Prehľad najpodstatnejších informácií o nových možnostiach podpory v projekte Zelená domácnostiam je k dispozícii aj prostredníctvom videozáznamu z prvého seminára. Ilustračná foto: pexels.com

Národný projekt Zelená domácnostiam je súčasťou Programu Slovensko. Týka sa všetkých regiónov Slovenska a jeho cieľom je zabezpečiť podporu pre inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie (OZE) v budovách na bývanie. Začiatkom novembra informovala Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) o nových pravidlách získania dotácií. Teraz prináša detaily o tom, kto môže dostať zvýhodnený príspevok.

Agentúra okrem nových možností podpory v spomínanom projekte, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom videozáznamu, prináša aj odporúčania na výber zariadení a kalkulačku. Domácnosti si teda môžu predpokladanú maximálnu hodnotu poukážky vypočítať na novej stránke zelenadomacnostiam.sk.


Ďakujeme, že čítate Štandard.

Získajte limitovaný bezplatný prístup k článkom vďaka vytvoreniu bezplatného účtu alebo sa prihláste a pokračujte v čítaní.

alebo

Neobmedzený prístup v rámci celého Štandardu. Možnosti predplatného

Pokračovaním súhlasíte s aktualizovanými Podmienkami k ochrane súkromia a Všeobecnými obchodnými podmienkami