|   2025-11-06 12:58:20

Hubár našiel v lese telo ženy, polícia obvinila z vraždy jej 15-ročného partnera

V apríli objavil hubár pri poľovníckom posede v Sečovciach rozkladajúce telo ženy. Prípad prevzali košickí krajskí kriminalisti spolu so znalcami a súdnou lekárkou, ktorá zistila, že žena nezomrela prirodzenou smrťou, ale niekto ju zavraždil.

Následné vyšetrovanie podľa polície odhalilo, že ide o 28-ročnú ženu, po ktorej pátrali policajti z iného okresu. Pred smrťou sa stretla s mladým chlapcom zo Sečoviec, s ktorým mala vzťah. Ukázalo sa, že za jej smrťou stojí práve on.

V čase činu mal iba 15 rokov. Vyšetrovateľka ho obvinila z obzvlášť závažného zločinu vraždy.

(max)