Prihlásiť sa

Zoroslav Kollár: Šéf hnutia Sme rodina prekročil Rubikon. Je to len záver antikampane, reaguje Boris Kollár

Zoroslav Kollár. Foto YouTube/reprofoto

Predseda parlamentu a hnutia Sme rodina Boris Kollár prekročil Rubikon. Preto sa Zoroslav Kollár podľa svojich slov rozhodol reagovať na jeho obvinenia.

„Začal ma zaťahovať do svojej hry. Potreboval ukázať niekoho, kto je zodpovedný za všetky negatívne, i keď pravdivé informácie o sebe a hnutí Sme rodina. Pripravil si úplne šikovnú generálnu obranu. Ktokoľvek a čokoľvek voči nemu ‚vytiahne‘, tak je to antikampaň a nebude na to reagovať. Pretože veci, ktoré naňho v poslednej dobe vychádzajú v médiách, sa nedajú vysvetliť a obhájiť,“ povedal pre agentúru SITA Zoroslav Kollár, ktorý zverejnil na Borisa Kollára video s novými informáciami týkajúcich sa jeho káuz z posledných období.

Zoroslav Kollár už podal na Borisa Kollára dve trestné oznámenia. To, že ho Boris Kollár zatiahol do jeho medializovaných káuz, vníma ako jeho obranu. „A ešte ide o normálnu ľudskú ‚ješitnosť‘. Nevie zvládnuť to, že jedna z jeho žien ho zrazu prestala poslúchať, vrátila mu auto a neprišla ho na kolenách požiadať o odpustenie a peniaze. A keď zistil, že som jej pomohol ja, bez nejakých iných úmyslov, tak som sa mu do tej jeho hry celkom hodil,“ konštatoval Zoroslav Kollár.

Video, v ktorom vystupuje právnik Zoroslav Kollár je len záverom antikampane tesne pred parlamentnými voľbami. Uviedlo to tlačové oddelenie hnutia Sme rodina, Z. Kollár, bývalá partnerka predsedu parlamentu Borisa Kollára Barbora Richterová a Ema Ferusová dlhodobo praktikujú diskreditačnú kampaň voči hnutiu. Podľa predsedu parlamentu Borisa Kollára sa Z. Kollár zverejnením videa sám usvedčil, že s celou antikampaňou má veľa spoločného. „Stačí sa pozrieť na totožnosť videí, sú navlas rovnaké. Osoby v ňom používajú to isté štúdio, sedačku, zvuk i pozadie,“ informovalo oddelenie.

Z. Kollár vo svojom stanovisku obvinil B. Kollára, že zneužil pracovníka Slovenskej informačnej služby (SIS) na nezákonnú lustráciu. Predseda hnutia Sme rodina tieto obvinenia odmieta a tvrdí, že SIS nebola nikdy z jeho strany zneužitá voči Richterovej alebo inej osobe.

„Zoroslav Kollár navštevuje Richterovú na pravidelnej báze. Máme informáciu, že Z. Kollára a Richterovú už navštevuje aj predseda Slovenskej národnej strany Andrej Danko,“ informovalo hnutie Sme rodina. Boris Kollár je zároveň toho názoru, aby SIS celú vec prešetrila a tvrdí, že nech prevezme zodpovednosť ten, kto podnet SIS dal, ak ho vôbec dal.

(sita)