|
2023-11-20 15:00:00
Dubnica nad Váhom: V meste v stredu otvoria krízové centrum pre ľudí bez domova
Informovala o tom Alena Masárová zo sociálneho oddelenia dubnickej radnice.
Krízové centrum bude otvorené denne od 19.00 do 7.00 h.
"V krízovom centre je potrebné dodržiavať prevádzkový poriadok zariadenia, návštevníci nesmú byť agresívni, nesmú mať pri sebe žiaden alkohol a takisto musia dodržiavať poriadok a upratovať po sebe," doplnila Masárová.
Poplatok za jednu noc je 0,50 eura. Krízové centrum je umiestnené v budove domu kultúry.
(tasr)