|   2024-01-05 14:01:54

Z. Sloviková už nie je riaditeľkou SSPmK na Garbiarskej ulici

Na základe dohody s mestom bývalá riaditeľa splnomocnila na riadenie dvoch zamestnancov SSPmK. "Mesto spolu s klientmi SSPmK vyslovuje pani Slovikovej úprimné poďakovanie za odvedenú prácu, vďaka ktorej merateľným spôsobom výrazne zvýšila kvalitu poskytovaných služieb v zariadení," dodal magistrát.

(tasr)