|   2024-01-15 09:33:17

V Bratislave sa ráno tvoria kolóny

Výstraha je aj na diaľnici D2 za výjazdom Lamač smerom na Stupavu. Autu tam podľa Zelenej vlny RTVS odletelo koleso. Na mieste sú policajti a blokovaný je jeden pruh.

Stella centrum upozorňuje na kolóny, ktoré sú v Bratislave hlásené na vjazde do hlavného mesta po diaľnici D2 v smere od Stupavy, vodiči sa zdržia asi desať minút. Tiež si počkajú do desať minút na diaľnici D1 v úseku od Zlatých Pieskov cez Prístavný most do Petržalky. Rovnako sa zdržia aj na Račianskej ulici smerom do centra.

Kolóny do 15 minút sa tvoria aj v smere Dunajská Lužná - Rovinka a Bernolákovo - Ivanka pri Dunaji. V smere Malinovo - Most pri Bratislave si vodiči počkajú do desiatich minút.

(tasr)