|   2023-11-08 12:27:41

Do školy v nemeckom meste Hamburg vnikli dve podozrivé osoby, najmenej jedna je ozbrojená pištoľou

Podľa zatiaľ nepotvrdených informácií sú páchateľmi dvaja žiaci, ktorí pištoľou ohrozovali učiteľku.

Budovu školy obkľúčili policajti s automatickými zbraňami. Zvnútra už vyviedli do bezpečia prvých žiakov.

Polícia evakuovala dve triedy, ostatní žiaci sú z bezpečnostných dôvodov zamknutí v učebniach.

Polícia sa však domnieva, že páchatelia už zo školy unikli.

(tasr, bild)