|   2024-01-13 05:03:00

Spojené štáty zasiahli húsíjskú radarovú stanicu

Oficiálne médiá húsíov informovali o viacerých vojenských úderoch. "Americko-britský nepriateľ zasiahol hlavné mesto Saná viacerými údermi," napísala televízia Al-Masirah vo svojom príspevku na sociálnej sieti X (predtým Twitter).

(ap, tasr)