|
2024-01-13 05:03:00
Spojené štáty zasiahli húsíjskú radarovú stanicu
Oficiálne médiá húsíov informovali o viacerých vojenských úderoch. "Americko-britský nepriateľ zasiahol hlavné mesto Saná viacerými údermi," napísala televízia Al-Masirah vo svojom príspevku na sociálnej sieti X (predtým Twitter).
(ap, tasr)