Dvojica sa vlámala do rodinného domu v Bratislava
Podľa doposiaľ zistených informácií 42-ročná žena použila skrutkovač, ktorým prekonala uzamykací mechanizmus vstupných dverí a následne sa dostala spolu s 25- ročných mužom na prízemie, kde ich už vyrušil majiteľ nehnuteľností. Po vyrušení majiteľom domu obaja spolupáchatelia odišli na neznáme miesto.
Po oznámení skutku na linke 158 začali viaceré policajné hliadky pátrať po podozrivých osobách. Informujú o tom policajti na sociálnej sieti s tým, že jedna z hliadok osoby zodpovedajúce popisu osôb v pátraní spozorovala pri vystupovaní z autobusu MHD na Gagarinovej ulici. Následne ich podrobili potrebnej kontrole a obmedzili na osobnej slobode.
„Po vykonaní potrebných úkonov vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vzniesol obvinenie 42-ročnej Silvii K. a 25-ročnému Arpádovi O. z trestného činu porušovania domovej slobody,“ uzavrela polícia.
(fb polícia)