|
2024-01-24 13:39:32
Nasnežilo. Prešovčania padali na zľadovatených chodníkoch
Ako informovala hovorkyňa Nemocnice J. A. Reimana v Prešove Martina Pavlíková, počas 23. januára bolo ošetrených 28 pacientov v súvislosti so zhoršeným počasím.
„Zranenia pacientov vznikli najmä pri pádoch po pošmyknutí. Ošetrené boli zranenia v oblasti hlavy, dolných a horných končatín, prevažne išlo o zlomeniny. V jednom prípade si zranenia vyžiadali hospitalizáciu, v ďalšom boli do nemocnice privezení pacienti po tragickej autonehode,“ uviedla Pavlíková.
Momentálne v Prešove opäť sneží, buďte preto ostražití.
(FNsPPrešov/ber)