|   2024-01-24 11:22:55

FOTO: Vandali nechali v chatke v Novej Bani po sebe spúšť, škoda dosahuje 20-tisíc eur

V období decembra a januára doposiaľ neznámy páchateľ násilím vošiel do chaty, kde rozbil interiér vstupnej miestnosti, kuchynky, kúpeľne a miestnosti určenej na spanie. V podkroví zničil miestnosti určené na spanie a poškodil aj drevené zábradlie na schodišti.

Nemocnica v Banskej Bystrici: Vlani vykonali rekordný počet robotických asistovaných operácií

Mohlo by Vás zaujímať Nemocnica v Banskej Bystrici: Vlani vykonali rekordný počet robotických asistovaných operácií

„Majiteľovi, mestu Nová Baňa, vznikla škoda odhadnutá na 19-tisíc eur. Pri ohliadke miesta činu polícia zaistila stopy a prípad vyšetruje ako poškodzovanie cudzej veci,“ uviedla banskobystrická krajská polícia.

(red)