Do Trenčína príde známy cestovateľ a youtuber

291677858_10227536532461509_2748252600695876311_n Do Trenčína príde známy youtuber. Foto: Pavel Dvorak/FB

TRENČÍN – Verejná knižnica M. Rešetku pripravila na november viacero zaujímavých podujatí, ktoré sa oplatí navštíviť. Jedným z nich je stretnutie so spisovateľom a sinológom, ktorý je úspešný aj na Youtube.

Reč je o Pavlovi Dvořákovi ml., ktorý sa predstaví 2. novembra o 17:30 v spoločenskej miestnosti verejnej knižnice na Hasičskej 1.

Beseda bude spojená s prezentáciou a predajom jeho knihy Moja čínska dekáda. „Pavel Dvořák ml. precestoval Čínu od severu na juh, od západu na východ a spoznal ju tak, ako ju pozná iba málokto. A vďaka tejto knihe ju spoznáte aj vy,“ uviedla knižnica na svojom webe.

Organizátori aktuálne pozastavili rezervácie miest v sále, keďže kapacita sa už naplnila. Najnovšie informácie o podujatí sledujte na webe knižnice.

Pozvánka na podujatie. Foto: VKMR

Ďalšie články
Únia ponúkla sieti X tajnú dohodu o cenzúre, tvrdí Musk. Iné spoločnosti ju vraj prijali

Únia ponúkla sieti X tajnú dohodu o cenzúre, tvrdí Musk. Iné spoločnosti ju vraj prijali

Na pozadí vyšetrovania, ktoré Európska komisia vedie proti sociálnej sieti X (predtým Twitter) v zmysle zákona o digitálnych službách, mal eurokomisár Thierry Breton ponúknuť tajnú dohodu majiteľovi Elonovi Muskovi. Dohoda mala spočívať v tichom obnovení opatrení, ktoré by sa dali jednoslovne nazvať cenzúra. O tejto údajnej dohode informoval sám Musk na svojom...